Atletski klub “Prnjavor” niže uspjehe: Od početka godine osvojili 100 medalja, ali ne planiraju da ostanu na tome

od prnjavorski 0

Članovi Atletskog kluba “Prnjavor” tokom ove godine osvojili su 26 zlatnih i po 37 srebrnih i bronzanih medalja na međunarodnim takmičenjima, uličnim trkama, atletskim mitinzima, prvenstvima Republike Srpske i BiH.

Ovaj klub je organizovao “Veče atletike”, druženje sportista, roditelja, sponzora i prijatelja kluba, tokom kojeg su sumirani postignuti rezultati i uručena priznanja najuspešnijima.

Trener i dugogodišnji član kluba, Željko Petrović, kaže da Atletski klub “Prnjavor” u 25. godinu svog postojanja ulazi sa vrhunskim rezultatima i sa podmlađenim timom.

– U ovoj godini imamo pet titula prvaka BiH, čime se malo klubova može pohvaliti. Na zvaničnim prvenstvima smo osvojili više od 40 medalja, a ukupno sa svih takmičenja doneli smo 100 medalja – istakao je Petrović.